Lokalizacja i geometria

Blog Thumbnail Image

Położenie działki - jak sprawdzić jej lokalizację?

27/2/2024

Dane na temat położenia działki to podstawowa informacja, którą powinniśmy uzyskać, gdy szukamy nieruchomości z przeznaczeniem na inwestycję. Można tę informację zdobyć na kilka sposobów. Możemy też, znając lokalizację działki, chcieć odszukać ją na mapie. Jak się do tego zabrać?

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image

Analiza zabudowy na danym terenie

11/1/2024

Przed kupieniem działki warto przyjrzeć się zabudowie na działkach sąsiednich. Taką wstępną analizę można przeprowadzić z domu, bazując na danych z naszego portalu. W artykule podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image

Wymiary i kształt działki - jak je sprawdzić?

9/5/2023

Jeśli szukasz nieruchomości pod budowę domu, czy z przeznaczeniem na większą inwestycję, masz pewnie wyobrażenie o jej wielkości i kształcie. To podstawowe informacje, które pozwolą wyeliminować dany teren, bądź zakwalifikują go do dalszej analizy pod kątem potrzeb. Jak zatem sprawdzić wymiary i kształt danej działki?

Czytaj więcej

W pozostałych kategoriach

Blog Thumbnail Image
Fizjografia

Działka pod farmę fotowoltaiczną - jakie wymogi musi spełniać?

27/6/2024

Decyzja o budowie farmy fotowoltaicznej to krok w stronę niezależności energetycznej. Jednak zanim panele słoneczne zaczną produkować energię, kluczowe jest odpowiednie przygotowanie i wybór działki. Jakie grunty najlepiej się pod to nadają i jakie wymagania muszą spełniać? W naszym artykule znajdziesz praktyczne porady, które pomogą Ci podjąć świadomą decyzję inwestycyjną.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Obiekty użyteczności publicznej

Analiza zasięgu czasu dojścia i dojazdu wokół wybranej działki

12/6/2024

Wyobraź sobie, że wychodzisz z domu i w ciągu kilku minut możesz zrobić zakupy spożywcze, odebrać dziecko ze szkoły czy wpaść na poranną kawę do ulubionej kawiarni. A może w zaledwie kwadrans dotrzesz do parku na jogging lub do biura, unikając porannych korków? Analiza zasięgu czasu dojścia i dojazdu wokół wybranej działki to coś więcej niż tylko liczby i mapy. W tym artykule wyjaśniamy, jak w praktyce sprawdzić te informacje w naszym Raporcie o Działce.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagadnienia formalno-prawne

Decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu - jak uzyskać?

31/5/2024

Decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu to kluczowy dokument umożliwiający rozpoczęcie procesu inwestycyjnego na obszarach, na których nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. W niniejszym artykule przedstawimy, jak krok po kroku ją uzyskać oraz o czym należy wiedzieć, przystępując do tego procesu.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagrożenia i uciążliwości

Potencjalnie uciążliwe miejsca i obiekty w sąsiedztwie działki

20/5/2024

Szukając idealnej działki pod inwestycję budowlaną, bierzesz pod uwagę różne kwestie. Analizujesz jej lokalizację, kształt i topografię, skrupulatnie przeglądasz urzędowe dokumenty, rozmawiasz z potencjalnymi sąsiadami i oczywiście oceniasz walory otoczenia. Wiesz przecież, że wpłyną one nie tylko na komfort mieszkańców, ale też wartość nieruchomości. Dlatego w tym artykule wyjaśniamy, jakie miejsca i obiekty są uznawane za potencjalnie uciążliwe, jak duży obszar warto sprawdzić pod tym kątem oraz o czym jeszcze należy pamiętać na etapie przedzakupowym.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagadnienia formalno-prawne

Lokalizacja elektrowni wiatrowych a budowa domu: strefy wyłączone, ważne pojęcia i odległości

29/4/2024

Szerokie pola, błękitne niebo i gigantyczne turbiny wiatrowe - zapewne nieraz natknąłeś się na podobny widok podczas podróży po Polsce. Załóżmy, że z jakiegoś powodu chcesz kupić działkę w takich okolicach. Zanim to zrobisz, musisz dokładnie przeanalizować ewentualne ograniczenia formalnoprawne dotyczące inwestycji. W tym artykule wyjaśniamy, z czym wiążą się strefy wyłączone wokół turbin wiatrowych, w jakiej odległości od elektrowni wiatrowej można wybudować dom oraz jak zweryfikować wszystkie te informacje… bez wychodzenia z domu.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagadnienia formalno-prawne

Jak ustalić przebieg granic działki?

23/4/2024

Dopiero co kupiłeś działkę, chcesz wreszcie ogrodzić teren swojej nieruchomości, stałeś się spadkobiercą pola, a może wydaje Ci się, że sąsiad postawił płot częściowo na Twoim terenie – powody mogą być różne, a łączy je jedna potrzeba – upewnienie się, gdzie dokładnie przebiegają granice działki. W niniejszym artykule wyjaśniamy, gdzie szukać informacji na ten temat, na czym polega rozgraniczenie nieruchomości oraz procedura wznowienia granic.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagadnienia formalno-prawne

Plan ogólny gminy - najważniejsze informacje

18/4/2024

Być może w zeszłym roku obiło Ci się o uszy hasło „reforma systemu planowania przestrzennego”. To właśnie w jej ramach wprowadzono nowy akt planowania przestrzennego, którym jest tytułowy plan ogólny gminy. Dokument ten będzie miał charakter obligatoryjny i zastąpi wciąż obowiązujące studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Co dokładnie będzie zawierał, na co powinni przygotować się inwestorzy i czy to zmiana w dobrym kierunku?

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagadnienia formalno-prawne

Strefy ochrony uzdrowiskowej a inwestycja budowlana

28/3/2024

Uzdrowiska, za sprawą niewątpliwych walorów przyrodniczych i zdrowotnych, są chętnie odwiedzane przez turystów. To z kolei przekłada się na duże zainteresowanie inwestorów. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie reguły budowlane obowiązują w takich miejscach? A może jesteś posiadaczem działki znajdującej się na terenie uzdrowiska i chcesz coś na niej wybudować, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? W tym artykule wyjaśnimy, czym są strefy ochrony uzdrowiskowej, jak sprawdzić, czy dana działka leży w ich obrębie, a także czy ten stan niesie za sobą jakieś ograniczenia.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagadnienia formalno-prawne

Obszary ochrony archeologicznej

27/3/2024

Udało się! Kupiłeś działkę (lub rozważasz taki krok) i chcesz wybudować na niej dom bądź zrealizować inną inwestycję budowlaną. W gąszczu formalności i różnych technicznych pojęć mogło pojawić się hasło „obszary ochrony archeologicznej”. Zapewne domyślasz się, że ma to związek z historią. Ale co oznacza w praktyce i czy niesie za sobą jakieś ograniczenia? Rozwiejemy Twoje wątpliwości w poniższym artykule.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagadnienia formalno-prawne

Pomnik przyrody na działce lub w jej okolicy

19/3/2024

W jednym z wcześniejszych artykułów opisywaliśmy występujące w polskim prawodawstwie formy ochrony przyrody. Dziś odniesiemy się bardziej szczegółowo do jednego z nich, to jest do pomników przyrody.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagadnienia formalno-prawne

Strefy oddziaływania lotnisk

13/3/2024

Lotnisko to obiekt, którego sąsiedztwo można uznać za uciążliwe. Ale, co bardziej istotne, lotniska wprowadzają ograniczenia w zabudowie terenów sąsiadujących. I chodzi tu nie tylko o duże lotniska pasażerskie czy lotniska militarne, ale także o lotniska sportowe, których niemało w prawie każdym zakątku kraju.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Geologia

Poziom wód gruntowych na działce - jak go sprawdzić?

29/2/2024

Wysoki poziom wód gruntowych na działce ma bardzo duży wpływ na proces budowy domu. Może nawet ograniczyć nasz wybór projektu, gdyż z reguły uniemożliwia wykonanie podpiwniczenia. Jak sprawdzić, czy ten problem występuje na działce, którą zamierzamy kupić?

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Dane lokalne

Podatek od nieruchomości

16/2/2024

Odprowadzanie podatku od nieruchomości jest jednym z obowiązków ich właścicieli. W naszym artykule zawarliśmy kompendium wiedzy na temat podatku od nieruchomości i odpowiedzieliśmy na najczęściej zadawane pytania na ten temat.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagrożenia i uciążliwości

Analiza osiadania i podnoszenia terenu

2/2/2024

Ruchy pionowe terenu, czyli jego osiadanie lub podnoszenie, mają duży wpływ na budynki i konstrukcje innych obiektów budowlanych. Nowoczesne technologie pozwalają na budowę na gruncie, który może podlegać tym procesom, warto jednak zawczasu wiedzieć, że będziemy mieć z nimi do czynienia, bowiem zastosowanie tych technologii może pociągać za sobą dodatkowe koszty.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagadnienia formalno-prawne

Strefy ochronne wokół cmentarzy

24/1/2024

Cmentarze mogą potencjalnie stanowić zagrożenie higieniczno-sanitarne dla siedlisk ludzkich. Z tego powodu ich lokalizacja obwarowana jest szczegółowymi wytycznymi. A co z lokalizacją zabudowy mieszkalnej w okolicy cmentarza?

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagadnienia formalno-prawne

Strefy ochronne wokół terenów zamkniętych

7/12/2023

Tereny zamknięte to takie obszary kraju, które z uwagi na ich położenie albo infrastrukturę, mają szczególne znaczenie dla bezpieczeństwa. Z tego powodu obowiązują na nich inne zasady dotyczące zabudowy. W ich bezpośrednim sąsiedztwie mogą też być utworzone strefy ochronne, gdzie występują nietypowe zakazy i nakazy związane z użytkowaniem terenu.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Dane lokalne

Gęstość zaludnienia na wybranym obszarze

30/11/2023

Gęstość zaludnienia pewnego obszaru jest jednym z najistotniejszych czynników, który brany jest pod uwagę przy podejmowaniu decyzji biznesowych związanych z lokalizacją przedsiębiorstwa. Dla osób poszukujących działki pod indywidualny dom mieszkalny taka informacja również może mieć duże znaczenie. Dowiedz się, jak sprawdzić gęstość zaludnienia w interesującym Cię obszarze.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagrożenia i uciążliwości

Położenie wyrobów zawierających azbest

24/11/2023

W wielu miejscach w Polsce wciąż można spotkać wyroby zawierające azbest, zwłaszcza w budynkach mieszkalnych. Materiał ten stanowi duże zagrożenie, zatem warto wiedzieć, jak go zutylizować, a jeszcze lepiej – jak go w ogóle unikać. Dlaczego azbest jest szkodliwy i jak sprawdzić, gdzie możemy być narażeni na kontakt z nim – odpowiadamy w poniższym artykule.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagadnienia formalno-prawne

Nieruchomości objęte ochroną zabytków

17/11/2023

Powszechnie wiadomo, że inwestycje budowlane związane z obiektami zabytkowymi nie należą do łatwych. Jak dowiedzieć się, czy budynek jest wpisany do rejestru lub do ewidencji zabytków? Jak sprawdzić, czy działka nie jest położona na obszarze zabytkowym? O tym w naszym artykule.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Fizjografia

Analiza użytków gruntowych i klas bonitacyjnych gleby

3/11/2023

Sprawdzenie, na jakim użytku gruntowym położona jest działka oraz jaka jest klasa bonitacyjna gleby jest dość łatwe. Nieco trudniej ocenić, jak ta informacja może wpłynąć na nasze zamierzenia inwestycyjne oraz z jakimi konsekwencjami się zetkniemy, jeśli nabędziemy daną działkę.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagadnienia formalno-prawne

Sprawdzenie stanu prawnego działki

31/10/2023

Przed zakupem nieruchomości, konieczne jest dokładne sprawdzenie jej stanu prawnego. To, co wydaje się oczywistością, dla wielu, zwłaszcza młodych ludzi, wcale takie oczywiste nie jest. Dlatego w naszym artykule opisujemy, jakie kroki należy podjąć, jeszcze zanim podpiszemy umowę przedwstępną.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagrożenia i uciążliwości

Działka w rejonie osuwisk, ruchów masowych lub szkód górniczych

23/10/2023

Osuwiska to duże zagrożenie naturalne, występujące przeważnie na terenach górskich. Jest to szczególne wyzwanie dla budownictwa, zatem przed zakupem działki warto dokładnie poznać temat. Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Infrastruktura

Jak sprawdzić, czy w okolicy działki planowana jest droga?

16/10/2023

Bezpośredni dostęp do drogi publicznej jest niezbędny, by działka mogła zostać uznana za budowlaną. Ale w tym artykule zajmiemy się innym problemem - dostępem do dróg szybkiego ruchu, ekspresowych i autostrad. Nie musi on być, oczywiście, bezpośredni.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagadnienia formalno-prawne

Inwestowanie w działki w kontekście ochrony środowiska przyrodniczego

11/10/2023

W ubiegłym miesiącu opisaliśmy występujące w Polsce formy ochrony przyrody. W dzisiejszym artykule skupimy się na tym, jak ochrona przyrody oraz ochrona środowiska wpływa na zamierzenia inwestycyjne, których pierwszym etapem jest przecież decyzja o zakupie działki.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Obiekty użyteczności publicznej

Dostępność obiektów użyteczności publicznej w otoczeniu działki

30/9/2023

Działki w mieście mają swoje zalety, a jedną z nich jest położenie w pobliżu różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej. Co rozumiemy pod pojęciem obiektów użyteczności publicznej oraz jak sprawdzić, czy działka znajduje się w ich sąsiedztwie, dowiesz się z naszego artykułu.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Fizjografia

Nasłonecznienie terenu – jak sprawdzić potencjał solarny działki?

21/9/2023

W dobie kryzysu energetycznego coraz chętniej sięgamy po odnawialne źródła energii. Pozyskanie i wykorzystanie energii pochodzącej ze słońca, dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych, to jedno z najbardziej popularnych źródeł “zielonej energii”. Jaką rolę pełni w tym procesie analiza nasłonecznienia działki? O tym w naszym artykule.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagrożenia i uciążliwości

Woda na działce - jak sprawdzić, czy działka nie jest zagrożona stagnacją wody?

13/9/2023

Działka w sąsiedztwie jeziora czy rzeki, na dodatek w korzystnej cenie, może się wydawać okazją. Przed jej zakupem trzeba jednak sprawdzić, czy nie jest zagrożona stagnacją wody. Warto na to zwrócić uwagę nie tylko w przypadku terenów położonych w sąsiedztwie większych akwenów wodnych.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Fizjografia

Analiza pokrycia terenu na działce

31/8/2023

Pokrycie terenu na działce ma bardzo duże znaczenie dla realizacji zamierzeń inwestycyjnych. Warto je dokładnie przeanalizować przed kupieniem działki, a nawet na etapie poszukiwania terenu dla swojej inwestycji. Z naszego artykułu dowiesz się, na co zwrócić uwagę oraz gdzie szukać potrzebnych informacji.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Infrastruktura

Czy warto sprawdzić dostęp działki do światłowodu?

30/8/2023

Większość z nas korzysta z nowoczesnych technologii, w szczególności z dostępu do internetu. Im szybsze łącze tym lepiej. Jeśli zamierzasz wybudować dom lub zrealizować inwestycję komercyjną, pewnie zależy ci na tym, by działka, na której ona stanie, miała szybkie łącze. W tym celu sprawdź, czy ma ona dostęp do światłowodu.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagrożenia i uciążliwości

Zanieczyszczenie powietrza, czyli jak sprawdzić jakość powietrza w okolicy interesującej nas działki

30/8/2023

Zakup działki, zwłaszcza pod inwestycję mieszkaniową, to decyzja na lata. Aby zapewnić sobie komfortowe warunki życia, warto dokładnie zbadać wpływ czynników zewnętrznych na teren inwestycji. Jednym z tych czynników jest jakość powietrza w obszarze, na którym położona jest dana działka budowlana.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagadnienia formalno-prawne

Działka na obszarze objętym formą ochroną przyrody

21/8/2023

Ochrona przyrody i ochrona środowiska naturalnego pełnią bardzo istotną rolę w procesie inwestycyjnym związanym z budownictwem. Z naszego artykułu dowiesz się więcej o formach ochrony przyrody i możliwościach inwestycyjnych na terenach nimi objętych.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagrożenia i uciążliwości

Natężenie hałasu w otoczeniu działki - jak sprawdzić?

24/7/2023

Czy kupując działkę pod inwestycję powinniśmy zastanowić się, jakie jest natężenie hałasu w jej otoczeniu? To, czy hałas będzie przeszkadzał zależy w dużej mierze od rodzaju inwestycji, ale zawsze warto mieć świadomość, czy nie jest on szczególnie uciążliwy. Z naszego artykułu dowiesz się, jak to zrobić.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Infrastruktura

Linie energetyczne w pobliżu lub nad działką

18/7/2023

O ile dostęp do sieci rozdzielczej niskiego napięcia jest niezbędny dla realizacji inwestycji, to już sieci średnich, wysokich i najwyższych napięć mogą sprawić kłopot właścicielom nieruchomości. Dowiedz się, jakie ograniczenia w użytkowaniu terenu wynikają z bliskości linii elektroenergetycznych, gdzie znaleźć informacje o ich przebiegu, oraz w jakich odległościach można bezpiecznie się budować.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Fizjografia

Ekspozycja terenu – usytuowanie działki względem stron świata

13/7/2023

Odpowiednie usytuowanie budynku względem stron świata ma duże znaczenie dla komfortu przebywania w nim, odbioru estetycznego, ale może przekładać się też na wymierne koszty, związane przede wszystkim z ogrzewaniem. Jest bardzo istotne przy przeznaczeniu działki pod uprawy. Warto zwrócić uwagę na korzystną orientację terenu jeszcze przed kupnem działki.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagadnienia formalno-prawne

Pozwolenie na budowę - czym jest i jak je uzyskać?

11/7/2023

Aby zrealizować inwestycję, niezbędne jest pozwolenie na budowę. To ostatni dokument administracyjny w procesie przygotowania inwestycji. Jak go uzyskać? Z czego składa się projekt budowlany? Jak sprawdzić, czy dla działki zostało już wydane pozwolenie na budowę?

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Infrastruktura

Jak sprawdzić, czy działka jest uzbrojona?

21/6/2023

W dzisiejszych czasach nie da się mieszkać ani prowadzić działalności bez wody i prądu. Odprowadzenie nieczystości też jest sprawą kluczową. Pozostałe media może nie są niezbędne, ale dobrze, jeśli jest do nich dostęp. Czy da się łatwo sprawdzić, czy działka jest uzbrojona? Jak to zrobić?

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagrożenia i uciążliwości

Jak sprawdzić, czy działka nie leży na terenie zalewowym?

20/6/2023

Powódź to poważne zagrożenie dla ludzi i mienia. Aby uniknąć tego zagrożenia warto zdawać sobie sprawę, czy teren, w który chcemy zainwestować, nie leży na terenach zalewowych. O tym, czym są tereny zalewowe, w jaki sposób powstają mapy zagrożeń i ryzyka powodzi oraz czy i kiedy można się budować na terenie zalewowym (i dlaczego nie warto tego robić), mówi nasz artykuł.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Fizjografia

Analiza ukształtowania terenu na działce

13/6/2023

Jeśli masz na oku już działkę w dogodnej lokalizacji i cenie, która Ci odpowiada, zwróć też uwagę na jej cechy fizjograficzne, czyli pokrycie i ukształtowanie terenu. W tym artykule skupiamy się przede wszystkim na ukształtowaniu terenu oraz wadach i zaletach różnych jego form.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagadnienia formalno-prawne

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla działki - co i jak w nim sprawdzić?

5/6/2023

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego (MPZP) sporządzane są przez organy wykonawcze gmin i uchwalane przez właściwą terytorialnie radę gminy. Plan miejscowy decyduje o tym, co można wybudować na danym obszarze, a nawet czy w ogóle można cokolwiek wybudować. Warto poznać jego zapisy przed kupieniem działki pod inwestycję.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Infrastruktura

Dostęp do drogi publicznej - co oznacza i jak go zapewnić?

22/5/2023

Aby działka mogła zostać uznana za działkę budowlaną, musi mieć dostęp do drogi publicznej. Co należy rozumieć pod tym pojęciem? W jaki sposób działka, która nie ma dostępu do drogi publicznej, może go uzyskać oraz kiedy nie jest to możliwe? O tym w naszym artykule.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Geologia

Badania geologiczne i geotechniczne gruntu - kiedy i po co je wykonać?

22/5/2023

Od tego, jakie warunki gruntowe występują na danym terenie często zależy możliwość realizacji planowanej przez nas inwestycji, a także jej koszt. Warto je poznać, zanim kupimy nieruchomość. Jak zdobyć rzetelne i wyczerpujące informacje?

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagadnienia formalno-prawne

Jak sprawdzić działkę w ewidencji gruntów?

16/5/2023

Do zawarcia umów konieczna jest oficjalnie potwierdzona dokumentacja nieruchomości. Ale warto do niej dotrzeć jeszcze zanim podejmiemy ostateczne decyzje dotyczące zakupu działki. Informacje zawarte w ewidencji gruntów to podstawowa wiedza dotycząca danego terenu.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagadnienia formalno-prawne

Co sprawdzić przed kupnem działki?

8/5/2023

Kupowanie nieruchomości wymaga sporej wiedzy i doświadczenia, aby nie dać się skusić pozornej okazji, która później okaże się nie lada problemem. Chcemy przekazać Państwu podstawową wiedzę na temat zagadnień, z jakimi można się zetknąć, przy zakupie działki, niezależnie od tego, czy nabywamy ją w celach inwestycyjnych, czy pod budowę własnego domu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą check-listą. Tematykę będziemy pogłębiać w kolejnych, bardziej szczegółowych artykułach.

Czytaj więcej
About Image
Na mapie interaktywnej 3D + Dokument PDF

Pobierz Raport o Działce.

Raport o Terenie,  pozwala na przeglądanie szczegółowych informacji dotyczących nieruchomości na interaktywnej mapie 3D. Dzięki temu możesz łatwo i szybko przeanalizować nieruchomość oraz jej otoczenie. Oprócz tego, masz możliwość pobrania raportu w formacie PDF, dzięki czemu możesz mieć dostęp do niego w każdej chwili i przeglądać go offline.

Interaktywna mapa 3D online. Przybliżaj, oddalaj, przeglądaj interesujące Cię warstwy tematyczne wraz ze szczegółowymi informacjami.

Dokument w formacie PDF offline. Przeglądaj mapy ze szczegółowymi opisami podzielonymi na działy tematyczne. Zapisz na dysku i miej go zawsze pod ręką w wersji offline.

Wyszukaj działkę