Blog

Zdobywaj wiedzę i poznawaj opinie ekspertów. Przeglądaj najnowsze informacje dotyczące analizy terenu, systemów informacji przestrzennej, geodezji, kartografii oraz podatków. Nasi eksperci codziennie analizują setki tematów i dzielą się swoimi przemyśleniami z czytelnikami. Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w branży.

Blog Thumbnail Image
Dane lokalne

Podatek od nieruchomości

2/16/2024

Odprowadzanie podatku od nieruchomości jest jednym z obowiązków ich właścicieli. W naszym artykule zawarliśmy kompendium wiedzy na temat podatku od nieruchomości i odpowiedzieliśmy na najczęściej zadawane pytania na ten temat.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagrożenia i uciążliwości

Analiza osiadania i podnoszenia terenu

2/2/2024

Ruchy pionowe terenu, czyli jego osiadanie lub podnoszenie, mają duży wpływ na budynki i konstrukcje innych obiektów budowlanych. Nowoczesne technologie pozwalają na budowę na gruncie, który może podlegać tym procesom, warto jednak zawczasu wiedzieć, że będziemy mieć z nimi do czynienia, bowiem zastosowanie tych technologii może pociągać za sobą dodatkowe koszty.

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Zagadnienia formalno-prawne

Strefy ochronne wokół cmentarzy

1/24/2024

Cmentarze mogą potencjalnie stanowić zagrożenie higieniczno-sanitarne dla siedlisk ludzkich. Z tego powodu ich lokalizacja obwarowana jest szczegółowymi wytycznymi. A co z lokalizacją zabudowy mieszkalnej w okolicy cmentarza?

Czytaj więcej
Blog Thumbnail Image
Lokalizacja i geometria

Analiza zabudowy na danym terenie

1/11/2024

Przed kupieniem działki warto przyjrzeć się zabudowie na działkach sąsiednich. Taką wstępną analizę można przeprowadzić z domu, bazując na danych z naszego portalu. W artykule podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

Czytaj więcej
About Image
Na mapie interaktywnej 3D + Dokument PDF

Pobierz Raport o Działce.

Raport o Terenie,  pozwala na przeglądanie szczegółowych informacji dotyczących nieruchomości na interaktywnej mapie 3D. Dzięki temu możesz łatwo i szybko przeanalizować nieruchomość oraz jej otoczenie. Oprócz tego, masz możliwość pobrania raportu w formacie PDF, dzięki czemu możesz mieć dostęp do niego w każdej chwili i przeglądać go offline.

Interaktywna mapa 3D online. Przybliżaj, oddalaj, przeglądaj interesujące Cię warstwy tematyczne wraz ze szczegółowymi informacjami.

Dokument w formacie PDF offline. Przeglądaj mapy ze szczegółowymi opisami podzielonymi na działy tematyczne. Zapisz na dysku i miej go zawsze pod ręką w wersji offline.

Wyszukaj działkę