Pozwolenia na budowę

Raport przedstawia informacje odnośnie lokalizacji nieruchomości z aktualnym zgłoszeniem budowlanym lub pozwoleniem na budowę dla wybranej działki oraz w odległości 200 m od jej granic.

Dodatkowo dla każdego ze zgłoszeń oraz pozwoleń zebrano w tabeli takie informacje jak tytuł, numer wniosku, datę złożenia wniosku, numer działki, decyzję, numer i datę decyzji (tylko dla pozwoleń) oraz odległość od wybranej działki.

Dlaczego to jest ważne?

  • informacja o wydanych pozwoleniach na budowę w sąsiedztwie interesującej nas działki oraz o złożonych i rozpatrywanych wnioskach pozwala wnioskować między innymi, czy teren ma potencjał inwestycyjny, jakiego rodzaju obiekty powstają i czy mogą one kolidować z naszym zamiarem inwestycyjnym, czy też podniosą jego wartość,
  • w skrajnym przypadku, kiedy w bliskiej okolicy wybranej działki wydane jest pozwolenie na budowę obiektu uciążliwego (np. fermy drobiu, masarni lub zakładu przemysłowego), taka informacja pozwoli nam uniknąć kosztownej pomyłki.

Dowiedz się więcej

Nasi eksperci codziennie analizują setki tematów i dzielą się swoimi przemyśleniami z czytelnikami na Blogu Dzialki360.pl.

Potrzebujesz pełnej informacji o wybranej działce?

Wyszukaj działkę i wygeneruj raport. Analiza Twojej działki pod kątem ponad 20 tematów. W większości przypadków Raport o Działce gotowy jest w 5 minut.

  • Szczegółowe opracowanie ponad 20 tematów w kontekście wybranych przez Ciebie działek.
  • Raport dostarczany na Twój adres email w przyjaznej formie dokumentu PDF
  • Link do Interaktywnej Mapy 3D dostępnej online dla wybranych przez Ciebie działek.
Service Details Content Image